Červenec 2012

Genialita

30. července 2012 v 15:36
No je tu další týden a máme tu zase další téma.....Genialita.Jak všichni víme je to od slova génius.....Smějící se ale to snad ví i malé dítě.Já si osobně myslím že je to někdo genialní někdo chytrý..!! Ode mě je to vše ale kdo stále neví co to je tak vám to přiblížím z WIKIPEDIE.

Génius bylo v Německu od 18. století označení nejvyššího tvůrčího a duchovního nadání. Z psychologického hlediska se jedná o třetí stupeň rozvinutíschopností (1.nadání - 2.talent - 3.genialita), jehož biologickým základem je vloha. Je to tak mimořádná míra určitého talentu, že vysoce převyšuje všechny ostatní a vede k vytvoření mimořádných výkonů.
Slovo génius původně ve starém Římě označovalo ochranné božstvo, později strážného ducha.Na základě vyhodnocení testu IQ se za geniální označují lidé, kteří dosáhli ohodnocení vyššího než 140 bodů. Toto označení bývá ale často kritizováno, neboť kritériem geniality není pouze formální schopnost řešit úlohy. Lidé s IQ nad 130 bodů se mohou přihlásit do společnosti Mensa.
V současnosti[kdy?]uznáváme několik dalších typů inteligence, například sociální a emoční. Sociální inteligence začíná být zkoumána a žádána u manažerských postů a v personalistice.
Základním kritériem génia je především společenská hodnota jeho díla.

Přeji krásný zbytek krásný zbytek dne.Mrkající

Zítra na chatu

29. července 2012 v 19:17
Po dlouhé asi 35km jízdě na kole do Zátora z Vrbna Smějící se jsem totálně hotová Křičící.Takže zítra konečně na chatu do Karlovic na týden.Tak zatím a uvidíme se za tejden.Mezitím mi můžete psát do kometářů nějáky TIPY o čem mám psát díkes a za tejden.Zatím

Hip hop kemp 2012

29. července 2012 v 11:06
Ahoooj ... ! Takže blíží se velká akce já sice osobně hip hop neposlouchám ale pro ty ostatní a tyky už nevím co psát ... :( Jinak můžete napsat TIP do komentáře o čem bych mohla psát Mrkající


Celá akce nese název GAME OVER
- porota v battlech neukazuje na toho, kdo postupuje, ale na toho kdo vypadává, tudíž určí, kdo dostane pomyslný "game over''.


Celé tři dny bude programem provázet MC TRIX a LUIGI, hudebně pak skvělí DJ MESIA a DJ PÚ a ke stolkům zasedne uznávaná porota:

STREET DANCE:
- SANCHEZ
- BYRON COX (USA)
- ADAM KLEMPÁR
- WAHE

B-BOYING:
- LAMINE (FR)
- HAHNY (GER)
- MC TRIX/top b-boys z pozvaných crew

----------------------------------------------------

Předběžný program:

Čtvrtek 16.8.:

16.30 Bboy Jam
17.30 House Jam
18.15 HOUSE 2x2 - demo - battle
19.15 FOOTWORK - dema - battle
20.15 Amateur PUBLIC BATTLE
20.45 POPPING 1vs1- dema - battle
21.30 Final battle - House 2x2, Footwork, Popping
21.55 POPPING SHOWCASE- Boogaloosers

Pátek 17.8.:

13.30. WORKSHOP - HIP HOP (specialy for ladies)- Zizoe/CZ
15.00 WORKSHOP - B-BOYING- Bboy LAMINE/Fra
16.30 90' S HIP HOP 2x2 dema - battle
17.00 LOCKING1x1 - dema - battle
18.00 All stylez street dance CREW vs CREW - dema
19.00 B-BOYS 1x1 - dema - battle
20.30 TOPROCK 1vs 1 - demo - battle
21.45 Final battles - 90's hip hop 2x2, Locking
22.00 All stylez Street dance Crew vs Crew - battle
22.30 Final battles - B-boys, Toprock, Street dance crew vs crew

Sobota 18.8.:

13.30 WORKSHOP - HIP HOP - Wahe/CZ
15.00 WORKSHOP - HOUSE DANCE - Byron Cox/USA
16.30 Funk Jam
17.00 POWER MOVES CONTEST
17.30 EXPERIMENTAL - demo - final battle
18.00 HIP HOP DANCE 1vs1 - demo - battle
19.00 Amateur PUBLIC DANCE BATTLE
19.30 HOUSE DANCE 1vs 1 - demo - battle
20:30 BBOYS 3vs 3 - demo - battle
21.30 Final battle - Hip hop, House dance
21.45 HOUSE DANCE SHOWCASE
22.00 B-BOYS 3vs 3 final Battle

----------------------------------------------------
WORKSHOPY jsou pro všechny účastníky HH KEMPU zdarma! Jak pro veřejnost, tak pro tanečníky!:)

INFO O REGITRACI A CENĚ VSTUPNÉHO PRO TANEČNÍKY:

Tento rok to bude jinak s registrací a volnými vstupenkami pro tanečníky. Bohužel v předešlých letech hodně lidí zneužívalo možnosti přihlásit se do battlu a získat tím vstup zdarma... Většina z těchto lidí poté ani do battlu nešla, nebo nepřijela, a průběj celé akce tím utrpěl akorát škodu.
Proto nám organizátor povolil na každý styl vybrat malý omezený počet VIP top tanečníků, kteří dostanou vstup zdarma. Další, kteří se nám bohužel do seznamu nevmístí se samozřejmě mohou také zaregistrovat a pro ně je sleva vstupu na kemp o 50 % levnější, tzn. 750 Kč na všechny tři dny. Cena se nedá dělit podle dní, záleží na každém, kolik dní zůstane, ale cena je vždy i za jeden den 750 Kč.

Tomu, kdo se v battlu umístí do 4. místa a nebude mezi VIP pozvanými hosty, se poslední den do dvou hodin po ukončení tanečního programu vrací celé vstupné a další ročník Hip Hop Kempu má vstup zadarmo!


SEZNAM VIP POZVANÝCH TANEČNÍKU:

Bude zveřejněný pouze seznam CREW na B-BOYING a ALL STYLEZ.
Jednotlivcům, kteří byli vybráni do VIP listu dáme nejpozději do 15.6. 2012 vědět zprávou na facebooku.

REGISRACE OD 15.6 na http://www.streetdance.cz/cs/hh-kemp-registration/

Co se týče battlů 2x2 - pokud je alespoň jeden tanečník z páru mezi VIP pozvanými, druhý vstup platit nemusí.
Každý VIP tanečník se může registrovat zadarmo na jakýkoliv další styl.
Všechny registrace jsou závazné, pokud nakonec nebudete moci dorazit, prosim, dejte nám to včas vědět.

Pozvané BBOYS CREW:

- Rugged Soltions (Holland)
- Top 9 (Russia)
- Ruffneck (Ukrajine)
- Polskee Flavour (Poland)
- East Side Bboys (Ukrajine)
- Hasta La Muerte (Slovakia)
- FlowJob - (Germany)
- Survivals (Czech)
- Shottas crew (Czech)
- Bezmasa Crew (Czech)

Pozvané ALL STYLES CREW:

- Hip Hop Fakulta (Slovakia)
- SDA ( Slovakia )
- Cool2rock (Slovakia)
- Alyaschca Crew
- Left Love
- B-Fresh
-
-
-
v jednání... (top české crew)

Minimální počet na crew jsou 3 tanečníci, maximální 10.

Poraďte ... :(

29. července 2012 v 10:37
Ahoj takže dnešek začíná ajá nevím o čem mám psát .. Zamračený.Tak mě napadlo že bys te mohly napsat do komentů jestli chcete další díly nějákého serialu nebo nějáké nové drby o nějákých celebritách.....atd.Celebrity a seriály napišete do komentů jaké chcete.Mrkající

Jinak přeji krásný slunečný zbytek dne. Mrkající

Měsíc

27. července 2012 v 12:15 | Petra320
Takže ....téma týdne jak všichni víme je měsíc Mrkající.Nejhezčí je když je uplněk a mezí měsícem hvězdy.... PřekvapenýVím že sem to psala v líčení a že se tam plete aji slunce ale mě to nevadí.

Měsíc

Zlatý panovník právě dokončoval svou každodenní pouť oblohou, již byl velmi unaven a rád by i ulehl do své postýlky. Nikde neviděl svého bratra Stříbrného mužíka. Netrpělivě ho vyhlížel. Konečně, spatřil ho, jak vykračuje ze svého paláce a hrdě kráčí s žezlem v ruce plnit své povinnosti. Za ním kráčeli jeho věrní poddaní, skorem jako pastýř a jeho ovečky. Hned trochu ozářili svou září matičku zemi. Zlatý panovník mohl jít s klidným svědomím spát, také už na nic nečekal a zalehl.
Stříbrný panovník se rozhlédl po svém království, všude byl klid a zdálo se vše naprosto v pořádku. Panovník se usmál, zahlédl malého trpaslíka, který poslouchal pohádku od Zlatovlásky. Zlatovláska si česala své krásné kadeře a přitom vyprávěla svému příteli Šmudlovi pohádku na dobrou noc. Zlatovláska se podívala do vodního zrcadla, byla spokojena, nový účes se vydařil. Mýtina byla osvícena a panovník spatřil svůj omyl, žádný trpaslík ani Zlatovláska, to stará vrba se chvěla ve větru a naslouchal ztrouchnivělý pařez. Panovník se musel zasmát, jak šero někdy zklame i ostříží zrak.
Krajinou se ozval písklavý zvuk. To jen větřík škádlil vršky stromů, zbystřil Zrzku, zlomyslně zamířil dolů a polechtal ji na oušku. Zrzka se chudák probrala a nevěděla, co se děje. Zahlédla mizející větřík, zlostně po něm hodila ořech a zalehla zpět do pelechu, zrovna se jí zdál tak krásný sen, snažila se ho přivolat zpátky. Rošťák jeden, to mu nedaruji, byly poslední myšlenky Zrzky, než propadla do hlubokého spánku.
Panovník pohrozil jen tak na oko nezbednému větru. Zaposlouchal se do nočního ticha, už nebyl slyšet žádný šepot, jen zlověstné ticho. Všichni dole spali. Král zkontroloval své poddané, byli na svém místě a hleděli, zda je král spokojen a nic nepotřebuje. Panovník se pomalu blížil ke konci své noční pouti. Byla to namáhavá cesta a on už se těšil do své postýlky. Zaslechl první zvuky, jak je měl rád, pro něj znamení spánku, ale pro jeho Zlatavého bratra budíček. Jeden kohoutí skřek zbožňoval a druhý proklínal. Viděl Zlatavého mužíka vylézajícího z postele a připravujícího se na svou pouť. Odebral se i se svým služebnictvem do svého paláce, s ním odešla i jeho věrná družka Tma. Krajina se začala probouzet se spánku. Zlatý mužíček polechtal Zrzku, aby náhodou nezaspala. Šmudla netrpělivě budil Zlatovlásku, rád by doposlechl včerejší noční příběh. Zlatavý panovník se podíval dolů a zřel své probouzející království, vše bylo v pořádku, a tak se mohl věnovat své družce Světlu.