Září 2012

POZOR!!!!!!!!

27. září 2012 v 20:26
Promiň že tě OTRAVUJI ...
poradit ale POTŘEBUJI ....
Mám charakteriyovat literární,filmovou nebo knižní postavu...
Vzbráno mám Twilight Saga...
Ale jaká postava?
1.Alice Cullenová
2.Bella Swanová
3.Rosalie Cullenová
Napiš do komentářů číslo které bzs si volil/a ty ...
Mám charakteriyovat do pátku příští ho týdne
Petra.S.

Nové příběhy ..

23. září 2012 v 11:38
Jsou to příběhy podle skutečné události o mě mích kamarádka a taky o klucích do kterých jsme-byla zamilovaná .. Budou každou sobotu a neděli ...Tak čtěte ..Líbající
Vaše Peťula !!

Je tu škola....fakticky nestíhám ...

23. září 2012 v 11:32
Věřte nebo ne .. jak je těžké být v 8.ročníku ! Křičící Prostě v tý škole nestíhám ...
Ale už se chytám ... Matika mocniny a odmocniny ... Usmívající se Naprosto senzační učivo ...
Chemii mám prvním rokem ale zatím nepočítáme rovnice .... Je fakt dobrá pár pětek v žékovské už mám a ji jednu čtverku a dvě jedničky ale snažím se baví mě to ale ..... No co se týče blogu,pokračování OŠKLIVKY KATKY tak budu už tento týden (myslím tím 26.9.2012) Tu bude nová díl.JInak mám nový příběhy a ty budou každou sobotu a neděli.Ošklivka Katka bude jen 26.9-29.9 2012 A pak bude pauza až do 14.10.2012.
Nové příběhy se jmenují Ve snách...Ty jak jsem uvedla budou každou sobotu a neděli nebudu psát přesný čas protože nevím jestli to do té doby budu stíhat.Takže doufám že budete číst.


Usmívající seVaše PeťulaPřekvapený

Ošklivka je zpět !

16. září 2012 v 15:49 Pokračování-Ošklivky Katky
Moc se omlouvám že sem tu dlouho nebyla ... samozřejmě kvůli škole ale teď tu budu pořád akorát Katka nebude 3x týdně ale bude zatím jen o víkendu..V sobotu od 16:00 hodin ..a ve Středu od 18:00 hodin ;).Tak doufám že budete číst.Tak ve Středu :)) Těšííím se ;)

Jsem šíleně dospělá - Věk je jenom číslo

3. září 2012 v 15:30
Téma týdne:Jsem šíleně dospělá !

Všichni si tu myslíme že když je nám 15,16,17 let že jsme někdo..!Že sme dospělý,že si můžeme dělat co chceme.Ale všichni jsme na omylu!Velkém omylu !!!!!.Když jsme byly malý přály jsme si být už konečně dospělý odtěhovat se a mít pokoj od rodičů...Já osobně mám své rodiče ráda ..je mi sice teprve 14 let ale každý si na TOHLE TÉMA TÝDNE UDĚLÁ SVŮJ NÁZOR!Nevíme jak může být dospělost těžká.Vyžaduje spousta práce a různé,různé starrosti o kterých mi vůbec nic nevím !! Věk je jenom pouhé číslo nic nám to nedokazuje myslíme si že když je nám 16 že sme někdo že sme pánem světa a můžeme si dovolavat na mladší.Na mě si dovoluje pořád jedna ubohá slečinka-Lenka JOanidisová 7 její 11-12 let a myslí si že když chodila s 15 letým klukem že je někdo :D věk je jenom číslo :/ bohužéél pro ty co si myslely něco jiného.Ale až mě ujedou nervy tak jí jednu vlepím no měla sem to udělat už dlouho ! :D Tak doufám že ste si něco z toho článku odnesly.Zatííím :*

Pauza

3. září 2012 v 15:18 Pokračování-Ošklivky Katky
Takže začala škola ami se učíme už zítra v uterý a jelikož máme prvním rokem chemii tak se musíme kouknout na vzorečky..!Hrůza!! Křičící
A já chci dát pauzu s Pokračováním Katky.


Zhruba tak 1 TÝDEN !!!! tO ZNAMENÁ ŽE PŘÍŠTÍ poNDĚLÍ TU BUDE 76 DÍL!!
TAKŽE V PONDĚLÍÍ NEZAPOMEŇTE !!!!

Škola<3

3. září 2012 v 6:05
Ráno vstanem jsme čarovní...
Jdeme do koupelny jsme čarovní....
Jsme se najíst jsme čarovní......
Jdem se na snídat jsme čarovnííí.....
Jdem se oblékat jsme čarovní.....Jdem do školy jsme čarovníí ...
Jsme va škole...a berem to zpět!!!!

Zítřejší trauma....

2. září 2012 v 11:33
Tak že zítra je Pondělí 3.9.2012 den kterého se obávalo celé Česko!!!
Škola-mučení žáků úkoly,písemkami a raním vstáváním....
Chci aby už byly prázdniny zbývak necelý rok do prázdnin .....
Tak doufám že to rychle uteče !!

Každý....

1. září 2012 v 20:58
Každý je nějáký
Každý je originální
Každý má svůj styl
Každý se rád po někom opičí
Každý se rád sere do věcí do kterých mu nic není
Každý se narodily se stvým stylem.....ale přesto mu to nestačí a opičí se po druhých
Každý by měl být takový jaký je...!!!!Mýt svůj styl a neopičit se po druhých !!


Nová povídka

1. září 2012 v 18:46
Rozhodla jsem se psát novou povídku.A právě vy můžete rozhodnout jak se te povídka bude jmenovat zda to bude něco akčního,horor,romantika atd.Stačí napsat do komentářů nazév té povídky .... V Pátek se hlasování uzavíra a bude vyhodnocení názvu.A taky rozhodnete právě vy......kolikrát týdně bude nebo může být každou sobotua neděly zaleží právě na vás......Můžete psát do komentářů,email,facebok.Prosím kdo bude psát či volat,SMSkovat prosím podpis vašeho jména nebo se představte děkuji.

Email: Petra.Svobodova320@seznam.cz
Telefon:605481050PS:Ošklivku budu pořád psát pořád....Vaše Péťa*

Že by změna?

1. září 2012 v 18:35 Pokračování-Ošklivky Katky
Ahoj :) rád/a čteš moje pokračování?Seš spokojená s datumem a s dnem jejího vkládání na blog?

Seš spokojená s Ošklivkou Katkou třikrát týdně nebo chceš to změnit napiš si do komentářů a já se ti pokusím vyhovět.

Vaše Péťa =)

Babí léto

1. září 2012 v 18:22
To je ale počasí!!!Prší,prší a prší.Aproto nám padají z hlavy takové blbiny "Ať už je ta škola","Nemůžu se dočkat do školy".Já se těším do školy a není to tímhle počasím je to mnou...!!Jdu do 8 třídy a budu mít první rok chemii a nemůžu se dočkat na to všechno 8.ročník je skrátka jiný než 7.ročník Mrkající.Tak aťse vám ve škole daří..=))

Škola už je tu..!

1. září 2012 v 18:19
Máme 1.září a za 2 dny se jde do školy.Máte koupené potřebné věci?Chce zabrat na své spolužáky zajímavím OUTFITEM?Jste na správné adrese nebo spíše Blogu?;) Je to sice na poslední chvíly ale která škola se bude učit hned první týden ? Asi žádná že???

Máte tu ár rad,tipů a hlavně obrázků.....

Samozřejmě, že se "těšíte" do školy! Přece jenom si na ní musíte najít něco pozitivního. Určitě si lámete hlavu nad tím, co si obléknout a nalíčit. Pár našich tipů by vás mohlo inspirovat ke skvělému školnímu outfitu. Nechte své fantazii prostor a pohrajte si se základními prvky a s doplňky. Mrkněte na naše návrhy a buďte okouzlující studentkou!

Příprava do školy může sice zabrat čas, ale raději se vrhneme na tu zábavnější část! Přes léto jste si určitě nakoupila nové oblečení, se kterým se budete chtít pochlubit svým kamarádkám. Řiďte se nejnovějšími trendy, vyzkoušejte barevné doplňky, ale dejte pozor, abyste to nepřehnala. Provokativní styly patří na večírky, ne do školy! Pohodlné oblečení, které vám skvěle sekne je vedle dobrý známek to nejlepší na celém školním roce!